top of page
Image by Ruchindra Gunasekara

Hakkımızda

Bizi daha yakından tanıyın.

2013 yılından bu yana E-Ticaret sektöründen kazanmış olduğumuz deneyimlerle inşa etmiş olduğumuz yazılım altyapımız ve operasyonel süreçlerimizle E-Ticaret lojistiği hizmeti veren Elog, öncelikle müşteri memnuniyetini esas almaktadır. 

Günümüzde marka sahiplerinin, ürünlerinin internet ortamındaki satışının yönetimi için ihtiyaç duyduğu e-ticaret lojistiği hizmeti, her ne kadar lojistik ifadesini barındırsa da, geleneksel lojistikten çok daha kapsamlı ve çok daha butik bir hizmeti gerektirmektedir. Bu durum her müşteri için özelleştirilmiş depolamadan özelleştirilmiş paketlemeye kadar bir çok hizmet gereksinimini ortaya çıkarmaktadır.

 

400'den fazla marka ile 1 milyonun üzerinde farklı siparişi müşterileriyle buluşturan Elog, gönderilerin hızlı, eksiksiz ve sorunsuz şekilde ulaşması için tüm operasyonel süreçlerde gelişmiş bir ERP kullanmakta, esnek raporlama ve analiz özellikleriyle müşteri deneyimi ve alışveriş alışkanlıklarını inceleyebilmektedir. 


Elog, farklı ölçeklerdeki tüm markalar için özelleştirilmiş depolama, sipariş karşılama, katma değerli servisler gibi hizmetler de sunmaktadır. Geniş depolama alanı, barkod tarama yoluyla ürün kabulü, özenli paketleme yönetimi, hızlı tedarik süreci ve kargo toplama merkezine direkt transfer özelliği ile beklentilerin üstünde bir hizmet sağlamaktadır.


Teknolojinin son olanaklarından yararlanan Elog, hızlı bir büyüme süreci geçirerek değerli ortaklarıyla, gelişen dijital dünyaya ayak uydurmaktadır. Tüketicilerin her an değişen talep ve beklentilerine hızlı bir şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

1.130.000+

Müşteri Faturası

1.645.000+

Gönderilen Ürün

431+

Farklı Marka

21.310+

Farklı Ürün

bottom of page