top of page
Image by Campaign Creators

Hizmetlerimiz

Sizlere çözüm ortağı olduğumuz alanlar.

Woman Using a Tablet

Pazaryeri Yönetimi

(Ürün katalog yönetimi)

Giyimden, elektroniğe, gıdadan, mobilyaya çok geniş bir ürün aralığına sahip olan pazaryerleri son yıllarda önemli gelişmeler kaydetmeye devam ediyor.

Delivery of Boxes

Ortak Stok Yönetimi

Elog depo yönetim sistemiyle mağaza ve internet satışlarınızı aynı lokasyonda bulunan stoklarınızdan ortak stok takip mekanizması üzerinden yönetebilirsiniz. Bu sayede mağaza veya internet satışlarınız için ayrı stok belirlemek zorunda kalmaz satış yoğunluğuna göre ürünler stoklarınızdan otomatik düşer, size üretim ve satış planlamasında ciddi kolaylık sağlar.

Man Scanning a Product

Sipariş Yönetimi

Sipariş yönetimi süreci en temel haliyle sipariş verildiğinde başlamakta ve müşteri paketini teslim aldığında sona ermekte olan bir süreçtir.

Mover Packing

İade Yönetimi

Ürün yeniden satılabilirlik kontrolü yapılmaktadır. Her siparişin paketlenme aşamasının kayıtları video olarak tutulmakta ve (eksik ürün yanlış ürün vb.) olası ihtilaf durumları hızlıca çözümlenebilmektedir. Böylece iade siparişlerin uygunluğu halinde yeniden stoğa alınması son derece hızlıdır.

Image by CHUTTERSNAP

Depo Yönetimi

Depo Yönetimi ile Depolama ve lojistik faaliyetlerinizi verimli ERP ve WMS Akıllı Depo Yönetimi uygulamalarıyla büyük ölçüde azaltabilirsiniz.

bottom of page