top of page
Coding Station

Teknoloji

Markanıza özel kullandığımız yenilikçi çözümler

cloud.png

Bulut Tabanlı WMS (Microsoft Dynamics NAV)

Depo yönetimi, stok tutmadan daha fazlasını gerektirir. e-ticarete ister yeni başlıyor olun,  ister işinizi bir sonraki seviyeye taşıyor olun bugün ve gelecekte büyümenizi destekleyebilecek bir e-ticaret lojistik hizmeti sağlayacısına her zaman ihtiyacınız olacaktır. Sorunsuz süreçler, e-ticaret lojistiği verimliliğinde önemli bir rol oynar ve mükemmel bir müşteri deneyimi sağlamak için akıllı depo yönetim sistemleri tüm sürecin kalbinde yer alır.

Teknoloji - 1
integration.png

Entegrasyonlar

E-Ticaret entegrasyonu; müşterilerinize ulaştığınız kendi e-ticaret siteniz ve pazar yerleri  ile muhasebe sisteminiz ve müşteri ilişkileri yazılımınız arasındaki veri aktarımının otomatik bir şekilde gerçekleştirilmesine imkan sağlar. Süreçleri hızlandırıp, hata riskini en düşük seviyeye getirmesi ile müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulmasına izin verir.

report.png

Raporlama (Powerbi ile Veri Görselleştirme)

Elog olarak e-ticarette doğru verilere sahip olmanın büyük avantaj sağlayacağına inanıyoruz. Büyük hacimli verilerin analizini ve paylaşılmasını basitleştirip, yüzlerce veri görselleştirmesi ve yapay zeka özellikleri ile oluşturulabilen anlamlı içgörüler sayesinde kendinizden emin bir şekilde karar almanızın konforunu sunuyoruz.

bottom of page